11.08.2019 :: Nowa realizacja

W ostatnim czasie do grona naszych dostawców dołączyły dwie firmy:

MuteDesign – producent miedzy innymi ścianek, paneli oraz kabin akustycznych o wysokich parametrach tłumienia i pochłaniania dźwięku, oraz litewski producent mebli Narbutas, w którego ofercie można znaleźć biurka, fotele, krzesła i stoły konferencyjne, a także szafy do przechowywania dokumentów.

Wierzymy, że wprowadzenie tych marek do oferty jeszcze bardziej uatrakcyjni naszą ofertę by móc kompleksowo realizować projekty.

Już wkrótce pokażemy zdjęcia z pierwszych realizacji, gdzie zastosowaliśmy produkty naszych nowych Partnerów.


5.05.2019 :: Kolejna realizacja
Kończymy właśnie dostawy i montaż mebli dla nowego biura jednego z największych deweloperów w Bydgoszczy. W zakładce realizacje na naszej stronie zobaczyć już można zdjęcia z realizacji, m. in. Gabinet Mito, Ladę Linea czy biurka Ogi_W z kolekcji Fabryki Mebli Biurowych MDD.


15.04.2019 :: Nowy dostawca

Z przyjemnością informujemy, iż podpisaliśmy umowę o współpracy z czołowym producentem mebli biurowych z pod Poznania firmą Maro. O teraz oferujemy również meble biurowe oraz gabinetowe z firmy Maro co znacznie rozszerza naszą ofertę.


1.04.2019 :: Nowy adres biura
Zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy przy ul. Libelta 8. Bezpośrednio pod biurem znajduje się parking. Po wcześniejszym umówieniu się z nami, można będzie zobaczyć przykładowe stanowiska pracy oraz wszelkie katalogi czy materiały reklamowe naszych partnerów. Z uwagi na częste wyjazdy do klientów prosimy przed wizytą o wcześniejsze umówienia się z nami na spotkanie.