Strona główna » Meble na wymiar

Meble na wymiar

Meble na wymiar to rozwiązanie, które właściwie nie ma ograniczeń. Decydując się na tego typu zabudowę, można zrealizować niemal każdy, nawet najbardziej niestandardowy pomysł, spełnić rozmaite potrzeby użytkowników czy funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń o nietypowym układzie lub niewielkim metrażu. Ze specjalistami BKCONCEPT zapewniamy kompleksowe doradztwo na etapie projektowania i zrealizujemy Twoją koncepcję.

Funkcjonalne meble na wymiar do biur i domów

Meble na wymiar znajdują zastosowanie zarówno w domach czy mieszkaniach, jak i biurach. W obu przypadkach największą popularnością cieszą się bez wątpienia kuchnie na wymiar. Tego typu zabudowa pozwala optymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię i stworzyć funkcjonalne, dopasowane do potrzeb użytkowników wnętrze.

Dzięki temu w biurze pracownicy będą mogli wygodnie i swobodnie podgrzać sobie posiłek czy zrobić kawę lub herbatę, a kuchnia stanie się atrakcyjnym miejscem dla nieformalnych spotkań pracowników i sprawi, że lunch w biurze nie będzie nudny. W domu natomiast kuchnie na wymiar umożliwiają wykreowanie idealnej przestrzeni do przygotowywania posiłków, w której każdy przedmiot ma swoje miejsce, a praca jest komfortowa i przyjemna.

Jednak meble na wymiar do mieszkań, domów czy biur to oczywiście nie tylko kuchnie. W BKCONCEPT realizujemy też inne projekty, by każdy zakątek dostępnej przestrzeni był jak najlepiej zagospodarowany. Gotowe, modułowe rozwiązania nie zawsze pozwalają dopasować się do wymiarów pomieszczenia. Z kolei biurka lub lady recepcyjne na wymiar, zabudowy w łazienkach toaletach czy jakiekolwiek inne meble umożliwiają doskonałe dostosowanie wyposażenia nie tylko do układu i metrażu wnętrza, ale też potrzeb użytkowników. Wykonujemy również zabudowy kącików kawowych. Stworzymy wyjątkową strefę kawową, która z pewnością będzie wyróżniać się na tle innych biur.

Meble na wymiar, które pasują do Ciebie i Twojej przestrzeni

Jako specjaliści w swojej branży zawsze przywiązujemy ogromną wagę do szczegółów. W BKCONCEPT przed realizacją projektu wykonujemy wizję lokalną wnętrza i dokonujemy niezbędnych pomiarów, zwracając uwagę, czy wszystkie dotychczasowe wykończenia i przyłącza są właściwie umieszczone i nie będą stanowić przeszkody w stworzeniu wybranej zabudowy. Zapewniamy kompleksowe, fachowe doradztwo. Podpowiemy, jak zoptymalizować meble na wymiar, aby były funkcjonalne i zapewniały wygodne, bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.

Jeśli nie masz pomysłu na aranżację i zagospodarowanie przestrzeni, przygotujemy projekt, który idealnie wpisze się w Twoje oczekiwania, a wnętrze swoim charakterem będzie nawiązywać do stylistyki innych pomieszczeń. Wiemy, jak stworzyć niebanalne zabudowy, które będą atrakcyjnie i stylowo się prezentować oraz okażą się praktyczne w użytkowaniu. W przypadku powierzchni biurowych stworzymy także propozycje, które pozwolą dodatkowo wprowadzić do wnętrza rośliny czy rozwiązania akustyczne.

Meble na wymiar w ofercie BKCONCEPT:

Meble na wymiar z BKCONCEPT – wybierz doświadczenie i profesjonalizm

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży, specjaliści BKCONCEPT tworzą projekty skrojone na miarę potrzeb każdego klienta. Oprócz wsparcia w doborze rozwiązań funkcjonalnych pomagamy również w wyborze materiałów czy rodzajów wykończenia, które najlepiej sprawdzą się w danej przestrzeni, będą zachwycać designem, a jednocześnie cechować się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Pracujemy przy użyciu materiałów każdego rodzaju, takich jak szkło, kamień, drewno, spiek czy laminat. Zrealizujemy każdy, nawet niestandardowy pomysł, gwarantując wysoką jakość wykonania oraz wieloletnią trwałość.

Szukasz mebli na wymiar?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić