Strona główna » Meble na wymiar » Drzwi na wymiar

Drzwi na wymiar

Rynek obfituje w najróżniejsze rozwiązania z zakresu stolarki drzwiowej. Jednak w przypadku nietypowych aranżacji czy przy niestandardowych konstrukcjach architektonicznych zwykłe drzwi mogą okazać się nieodpowiednie. W takiej sytuacji najlepszą propozycją są drzwi na wymiar, w doborze których z przyjemnością wesprą Cię specjaliści BKCONCEPT.

Drzwi na wymiar – gdy standardowe rozwiązania nie wystarczają

Drzwi na wymiar sprawdzą się w niemal każdej sytuacji, w której produkty dostępne na rynku nie odpowiadają Twoim potrzebom. Wykańczasz mieszkanie w starym budownictwie, gdzie otwory drzwiowe znacząco odbiegają od współczesnych norm? Potrzebujesz drzwi o nietypowym wymiarze? A może szukasz niestandardowej ościeżnicy? W każdym z tych przypadków możesz liczyć na doświadczenie i profesjonalne podejście specjalistów BKCONCEPT.

Drzwi na wymiar możesz też zamówić, jeśli w Twoim projekcie otwór drzwiowy ma półokrągły lub skośny szczyt. Popularnym rozwiązaniem są również nowoczesne drzwi na wymiar o konstrukcji przesuwnej, które dopełniają aranżację pomieszczeń loftowych. Na indywidualne zamówienie wykonywane są także skrzydła o różnych szerokościach. Przedstaw nam swoją koncepcję, a my zrealizujemy drzwi na wymiar zewnętrzne lub wewnętrzne, które idealnie dopełnią Twoją aranżację.

Drzwi na wymiar, które spełnią Twoje oczekiwania

Zamawiając drzwi na wymiar zewnętrzne i wewnętrzne, możesz zmodyfikować w nich różne elementy. Najczęstszą zmianą jest dobór niestandardowej szerokości, wysokości lub przeszkleń. Decydując się na drzwi na wymiar, możesz też wybierać spośród modeli przylgowych i bezprzylgowych. Drzwi przylgowe mają charakterystyczne wykończenie krawędzi skrzydła z wcięciem, które zachodzi na ościeżnicę. To bardzo popularny typ konstrukcji właśnie z uwagi na przylgę, która ukrywa zamek. Z kolei drzwi bezprzylgowe to takie, które mają chowane zawiasy – nie widać ich po zamknięciu, więc ich krawędź jest zupełnie gładka.

Oferowane w BKCONCEPT drzwi na wymiar różnią się nie tylko budową – zachwycają także urozmaiconą kolorystyką, dzięki czemu z pewnością będą pasować do Twojej aranżacji. Realizujemy drzwi na wymiar laminowane lub w okleinie naturalnej. Do wyboru masz zarówno klasyczne drzwi na wymiar białe, jak i we wzory inspirowane naturalnymi materiałami. Największą popularnością cieszą się bez wątpienia modele pokrywane okleiną imitującą drewno, jego desenie i naturalne przebarwienia

Drzwi na wymiar, które będą Ci służyć przez lata

Choć design drzwi na wymiar ma niebagatelne znaczenie, niezwykle istotnym aspektem jest również ich trwałość oraz odporność na wpływ czynników zewnętrznych czy uszkodzenia mechaniczne. Przy projektach obejmujących drzwi na wymiar korzystamy wyłącznie z wysokogatunkowych surowców i tworzyw, zapewniających stabilność i wytrzymałość nawet przy intensywnej eksploatacji, a jednocześnie nienaganny efekt estetyczny. Wybierz meble na wymiar ze specjalistami BKCONCEPT, z którymi zrealizujesz każdy projekt.

Szukasz drzwi na wymiar?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić