Strona główna » Akcesoria biurowe

Akcesoria biurowe

Choć podstawowym elementem wyposażenia każdego biura bez wątpienia są meble, dla zwiększenia zarówno funkcjonalności, jak i estetyki wnętrza warto zadbać też o odpowiednie akcesoria biurowe. W BKCONCEPT proponujemy wysokiej jakości, praktyczne dodatki i gadżety, z którymi Twoja przestrzeń stanie się bardziej stylowa, a także będzie mogła pełnić różnorakie funkcje w zależności od bieżących potrzeb.

Akcesoria multimedialne do biur

Obecnie trudno wyobrazić sobie pracę biurową bez korzystania z rozmaitych sprzętów elektronicznych. Z drugiej strony leżące w różnych miejscach przedłużacze czy piętrzące się kable nie tylko zaburzają estetykę wnętrza, ale również zwiększają ryzyko potknięcia się i upadku. Realizacji takiego scenariusza można łatwo zapobiec, decydując się na wyposażenie przestrzeni biurowej w akcesoria multimedialne.

W zależności od Twoich potrzeb oraz układu i przeznaczenia pomieszczenia, zaproponujemy Ci szyte na miarę rozwiązania. Tworząc dla Ciebie projekt biura lub wybranego wnętrza, dobierzemy mediaporty oraz kanały, przelotki, przepusty i szyny kablowe. Tego typu gadżety pozwalają uporządkować przestrzeń, co bez wątpienia wpływa na jego estetykę, a przy tym poprawiają bezpieczeństwo poruszania się po niej, niwelując ryzyko potknięcia się o splątane przewody.

Ponadto akcesoria multimedialne znacząco zwiększają funkcjonalność pomieszczenia – bez względu na to, czy będzie się w nim odbywać spotkanie z kontrahentem czy wewnętrzne, wideokonferencja, a może projektowa burza mózgów, wszyscy uczestnicy będą mogli bez problemu skorzystać z dostępnych złączy i portów. Idealnym dopełnieniem wnętrza, które pełni funkcję sali spotkań czy konferencyjnej, będzie mównica mobilna. Doskonale sprawdzi się podczas prezentacji czy podsumowań, zapewniając wygodę osobie przemawiającej, a w czasie, gdy nie będzie potrzebna, można ją bez trudu przesunąć w inne miejsce.

Dekoracyjne akcesoria biurowe – w trosce o detale

Aranżacja biura ma nieodzowny wpływ na panującą w nim atmosferę. Urządzając przestrzeń należy pamiętać jednak nie tylko o podstawowych elementach wyposażenia, jak biurka, fotele biurowe czy meble biurowe do przechowywania. Warto zwrócić też uwagę na detale, które nierzadko decydują o uzyskanym efekcie. W zależności od Twojej koncepcji i oczekiwań, specjaliści BKCONCEPT zaproponują Ci stylowe firany i zasłony do biura. Oprócz pełnienia funkcji estetycznych będą one również chronić wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem, odczuwalnie podnosząc komfort pracy.

Akcesoria w ofercie BKCONCEPT:

Akcesoria do biur – jeszcze więcej funkcjonalności!

Akcesoria biurowe niejedno mają imię, ale wszystkie łączy to, że znacząco zwiększają funkcjonalność pomieszczeń. W ofercie BKCONCEPT znajdziesz także praktyczne osłony przednie do biurek, które poprawiają estetykę przestrzeni, a przy tym podnoszą komfort pracy, zwłaszcza na stanowiskach wymagających przyjmowania klientów czy interesantów.

W firmach, w których codziennością są wizyty klientów, partnerów biznesowych czy innych gości, niezbędne okażą się również wieszaki oraz garderoby mobilne. Można w nich bezproblemowo przechować odzież wierzchnią, co przydaje się przede wszystkim w miesiącach jesiennych i zimowych.

W żadnym biurze nie powinno też zabraknąć odpowiedniej liczby koszy na śmieci, w tym pojemników umożliwiających segregację odpadów. Kosze powinny znajdować się zarówno przy stanowiskach pracy, jak i w pomieszczeniach wspólnych.

Szukasz akcesoriów do swojego biura?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić