Lampy biurowe

Projektowanie oświetlenia jest jednym z kluczowych elementów aranżacji każdej przestrzeni. W przypadku pomieszczeń biurowych nabiera jeszcze większego znaczenia z uwagi na ich przeznaczenie. W BKCONCEPT pomożemy Ci dobrać lampy biurowe, które będą doskonale spełniać swą najważniejszą funkcję, a jednocześnie będą stanowić idealne dopełnienie wystroju wnętrza.

Lampy do biura – w trosce o wzrok Twoich pracowników

Praca w niewłaściwie oświetlonym pomieszczeniu negatywnie wpływa na efektywność i jakość wykonywanych zadań. W niedostatecznie oświetlonym pomieszczeniu może nas dopaść znużenie, senność, a nadwyrężanie i męczenie wzroku w dłuższej perspektywie może doprowadzić do rozwoju różnego rodzaju wad. Zbyt ostre światło też nie jest dobre dla naszych oczu, które w takich warunkach szybciej się męczą, są narażone na przesuszenie i zaczerwienienie. By zmniejszyć ryzyko realizacji każdego z tych scenariuszy, już na etapie projektowania biura należy zadbać o odpowiednie oświetlenie i wybór wysokiej jakości lamp biurowych.

Lampy biurowe – wiszące, stojące czy na biurko?

Dobierając lampy do biura, do wyboru masz najróżniejsze modele – od sufitowych, przez stojące, po niewielkie lampki biurkowe. Nie wiesz, na jakie się zdecydować? W takiej sytuacji z pomocą przychodzą specjaliści BKCONCEPT, z którymi prawidłowo zaplanujesz oświetlenie w swoim biurze, obejmujące zarówno oświetlenie główne, jak i dodatkowe źródła światła przy stanowiskach pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z renomowanymi producentami pozwalają na proponowanie rozwiązań idealnie skrojonych na miarę potrzeb naszych klientów.

Projektowanie oświetlenia należy rozpocząć od zaplanowania głównego źródła światła. W tej roli doskonale odnajdują się lampy biurowe wiszące i sufitowe, które – właściwie rozmieszczone – skutecznie oświetlają całe pomieszczenie. By zapewnić dodatkowe doświetlenie stanowisk pracy, warto wyposażyć je w lampki na biurko, z których pracownicy mogą korzystać wedle własnego uznania i potrzeb. Lampy biurowe stojące również mogą pełnić funkcję oświetlenia dodatkowego, ale jednocześnie często stanowią dekorację wnętrza – stąd świetnie sprawdzają się w strefach recepcyjnych, poczekalniach czy salach konferencyjnych.

Lampy biurowe, które pasują do aranżacji wnętrza

Choć lampy do biura powinny być przede wszystkim funkcjonalne, ich design nie pozostaje bez znaczenia. W BKCONCEPT możemy zaproponować Ci modele utrzymanych w rozmaitej stylistyce – od nowoczesnych lamp biurowych, po te bardziej klasyczne – więc wspólnie z pewnością wybierzemy wariant najlepiej pasujący do aranżacji Twojego biura. Pamiętamy przy tym o środowisku, dlatego chętnie stawiamy na energooszczędne lampy do biura. Skontaktuj się z nami i dodaj odrobinę światła swojej przestrzeni biurowej!

Szukasz lamp do biura?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić