Strona główna » Strefa chillout w biurze » Sofy i kanapy do biura

Sofy i kanapy do biura

Wyodrębnienie w przestrzeni biurowej specjalnej strefy do relaksu jest stale zyskującym popularność trendem. By jednak przebywanie w takim pomieszczeniu rzeczywiście przynosiło oczekiwany efekt, należy zadbać o jego odpowiednie wyposażenie. Jednym z nieodłącznych elementów aranżacji tego typu wnętrza są sofy i kanapy do biura, które ożywiają i urozmaicają przestrzeń, zapewniając jednocześnie komfortowe warunki do wypoczynku.

Sofy do biura – stwórz idealne warunki do odpoczynku

Choć sofy i kanapy kojarzą się przede wszystkim z aranżacją domowego salonu, coraz częściej znajdują one zastosowanie także w biurach. Sofy biurowe one najczęściej element wystroju stref chillout, które coraz częściej pojawiają się w polskich biurach. Trudno się temu dziwić – pracodawcy dostrzegają, jak istotne jest stworzenie pracownikom odpowiednich warunków do relaksu, dając im możliwość oderwania się myślami od obowiązków i odświeżenia umysłu. Nawet chwilowa zmiana otoczenia na zupełnie inne i inspirujące pozytywnie wpływa na produktywność, efektywność i kreatywność członków zespołu, zwiększając ich satysfakcję z codziennej pracy.

Ofertę BKCONCEPT tworzą wysokiej jakości, stylowe sofy i kanapy do biura, które są dostępne w rozmaitych wariantach kolorystycznych i zróżnicowanych wzorach. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi i cenionymi w branży producentami mebli biurowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom sofy biurowe w szerokiej gamie odcieni, w różnych rozmiarach i kształtach oraz wykonane z trwałych i odpornych na zabrudzenia materiałów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powierz projektowanie biura w nasze ręce, a pomożemy Ci stworzyć strefę chillout, którą docenią Twoi pracownicy.

Kanapy biurowe – dopełnienie poczekalni i strefy recepcyjnej

Kanapy i sofy biurowe doskonale sprawdzą się nie tylko w pokojach chillout. Dobrym pomysłem może być także włączenie ich do aranżacji strefy recepcyjnej lub poczekalni dla gości. To pierwsza przestrzeń, z jaką odwiedzające firmę osoby, klienci czy kontrahenci mają styczność, stąd warto zadbać, by jej wystrój działał na nich odprężająco i wprawiał ich w dobry nastrój. Oprócz sofy czy kanapy biurowej w recepcji lub poczekalni wystrój recepcji czy poczekalni doskonale uzupełnią też pufy do biura, z którymi wspólnie stworzą nietuzinkową aranżację o mniej formalnym charakterze.

Kanapy i sofy biurowe – wybierz duet designu i funkcjonalności

Tak jak sofa często staje się sercem strefy wypoczynkowej w salonie, tak kanapa biurowa może być centrum Twojego firmowego pokoju relaksu. Postaw na doświadczenie specjalistów BKCONCEPT i wspólnie z nami dobierz meble pasujące do charakteru Twojej działalności oraz skrojone na miarę potrzeb Twoich i pracowników. Zaproponujemy Ci kanapy i sofy biurowe dopasowane zarówno do Twoich oczekiwań, jak i metrażu i układu pomieszczenia czy ogólnej stylistyki biura.

Sprawdź, jak łatwo możesz uczynić swoje biuro kreatywnym i inspirującym miejscem. Odrzuć rutynę i zapewnij swoim pracownikom wygodną przestrzeń do odpoczynku, w której będą mogli zregenerować siły i oderwać się myślami od codziennych obowiązków. W BKCONCEPT pomożemy Ci zrealizować nawet najśmielszą wizję – wspólnie przekonajmy się, że biuro nie musi być nudne!

Szukasz kanap i sof do swojego biura?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić