Szafki skrytkowe, lockery

Tłok i brak prywatnej przestrzeni, zwłaszcza w biurach typu open space nie ułatwia pracownikom zadbania o swoją prywatność. Ograniczona ilość wolnego miejsca przy biurku i często niewłaściwie dobrane meble biurowe nie zapewniają bezpiecznego przechowywania cennych przedmiotów osobistych (takich, jak telefony, portfele czy dokumenty). Szafki skrytkowe są odpowiedzią na te potrzeby, ponieważ dzięki solidnym zabezpieczeniom, uniemożliwiają osobom niepożądanym dostęp do prywatnych rzeczy pracowników. Skorzystaj z doświadczenia specjalistów BKCONCEPT i zaprojektuj dla swojego zespołu bezpieczne miejsce pracy wzbogacone o lockery biurowe.

Szafy locker — bezpieczne przechowywanie przedmiotów

Mimo iż popularne biura open space mają sporo zalet, są jednocześnie rozwiązaniem, które może powodować pewne niedogodności. Jednym z nich jest często brak właściwie zabezpieczonego miejsca, na rzeczy osobiste. Rozwiązaniem, które znacząco wpłynie na komfort pracowników jest szafa typu locker wyposażona w zamek, uniemożliwiający dostanie się do środka przez osoby nieupoważnione.

Szafy skrytkowe są również doskonałym elementem wyposażenia wpływającym na porządek w biurze. Dzięki temu, że każdy pracownik otrzyma swój osobisty locker, nie będzie zmuszony do przechowywania na biurku żadnych akcesoriów i dokumentów, które nie będą mu w danym momencie potrzebne. Szafki skrytkowe z zamkami wpłyną pozytywnie na komfort pracowników, ułatwiając utrzymanie czystego, uporządkowanego miejsca pracy.

W BKCONCEPT wiemy, jak ogromny wpływ na wydajność ma umiejętnie zagospodarowana i umeblowana przestrzeń, dlatego chętnie doradzimy Ci przy doborze odpowiednich rozwiązań. Z nami wybierzesz lockery do biura, które nie tylko dopełnią jego design, ale także usprawnią codzienną pracę.

Jednym z ciekawszych rozwiązań są elektroniczne szafy skrytkowe, dzięki którym zgubione czy zawieruszone w biurze kluczyki nie będą już problemem. Obsługa zamka odbywa się błyskawicznie jedynie za pomocą aplikacji na smartfona, która charakteryzuje się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem. Dodatkowym udogodnieniem będzie montaż lockerów wyposażonych we wrzutnię, umożliwiającą bezpieczne przekazywanie korespondencji czy też ważnych dokumentów i akt, bez konieczności zostawiania ich w recepcji. 

Ogromną zaletą szaf skrytkowych jest również możliwość dostosowania ich do dostępnej przestrzeni i aranżacji biura. Zarówno szafy skrytkowe metalowe, jak i drewniane dostępne są w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych, dzięki czemu wspólnie ze specjalistami BKCONCEPT dobierzesz modele idealnie wpisujące się w estetykę Twojego biura i potrzeby pracowników.  

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Jako specjaliści w branży zdajemy sobie sprawę z tego, jak niezwykle istotne są nawet najmniejsze detale, dlatego każdy nasz projekt biura przygotowujemy na podstawie skrupulatnej analizy Twoich oczekiwań. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zaprojektowana przez nas przestrzeń biurowa będzie perfekcyjnie odpowiadać na potrzeby Twoje i Twojego zespołu.

Szukasz lockerów do swojego biura?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić