Doświadczeni specjaliści
w zakresie projektowania
i wyposażenia biura

Czym się zajmujemy

BKCONCEPT to profesjonalna firma,
która tworzy przestrzeń biurową inspirującą do pracy, zmian i rozwoju.


Zajmujemy się:
doradztwem,
projektowaniem
oraz realizacją wykończenia wnętrz i wyposażenia biura
.

Wspieramy Państwa na każdym etapie takiego projektu, począwszy od pomysłu do realizacji.Wnętrza wykonane przez BKCONCEPT to wysoka jakość
i styl przyciągający pracowników do biura.

Historia

Firma BKCONCEPT powstała w 2018 roku w odpowiedzi na rosnące potrzeby profesjonalnego doradztwa w zakresie tworzenia i wyposażenia biura

Od samego początku pozyskujemy i realizujemy kompleksowe projekty, które mogą poszczycić się uznaniem właścicieli, pracowników i kontrahentów.

BKCONCEPT założyli Krzysztof Kasperczak i Bartosz Ryński, którzy zdobywali doświadczenie w międzynarodowych korporacjach oraz u znanych producentów i dystrybutorów mebli biurowych.
Nasze doświadczenie, determinacja, zrozumienie potrzeb klienta zaowocowały stworzeniem firmy, która jest idealnym partnerem do tworzenia wygodnego i prestiżowego biura, przyciągającego pracowników i inspirującego do pracy.

Co nas wyróżnia

Naszym klientom dostarczamy kompleksowe rozwiązania, tworząc funkcjonalną, ergonomiczną i komfortową przestrzeń biurową, idealnie dopasowaną do ich potrzeb.

W naszej wciąż poszerzającej się ofercie znajdują się meble biurowe znanych i cenionych producentów. Dzięki temu możemy zaproponować klientom szereg, również nieszablonowych, rozwiązań, by mogli oni wybrać wariant najlepiej spełniający ich oczekiwania.

Na początku współpracy zawsze określamy potrzeby naszych klientów, ich preferencje oraz ewentualne problemy do rozwiązania, co pozwala nam na stworzenie właściwej oferty i zaprojektowanie przestrzeni pasującej do charakteru i profilu działalności danej firmy.
Jesteśmy w pełni zaangażowani w każdy projekt, szczegółowo go analizujemy pod kątem szans i zagrożeń, indywidualnie podchodzimy do klienta i jego potrzeb.

Dlaczego warto wybrać BKCONCEPT?

  • Specjalizacja i doświadczenie
  • Słuchanie potrzeb klienta
  • Zaangażowanie w każdy projekt
  • Najlepsze marki i dostawcy
  • Pewność i bezpieczeństwo

Masz pytania lub wątpliwości?

Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź jak skutecznie urządzić biuro dopasowane do Twoich potrzeb