Strona główna » Meble akustyczne » Budki akustyczne

Budki akustyczne

Komfort podczas pracy w biurze można zapewnić, dbając nie tylko o wyposażenie przestrzeni w wysokiej jakości, ergonomiczne meble. Istotnym aspektem jest także stworzenie warunków do pracy, w czym pomocne są różnego rodzaju rozwiązania akustyczne. W ofercie BKCONCEPT znajdziesz między innymi budki akustyczne, które pozwalają na przeprowadzanie rozmów służbowych czy uczestnictwo w wideokonferencjach w odpowiednich warunkach, bez rozpraszania innych pracowników.

Budki akustyczne – zadbaj o wydajność i komfort pracy

Na rynku istnieje wiele rozwiązań, które zapewnią komfort akustyczny w biurze. Meble akustyczne, w tym budki akustyczne, kanapy, panele czy podwieszane plafony otwierają szerokie spektrum rozwiązań zapewniających właściwą akustykę w biurze. Co więcej, wpisują się one w projekt nowoczesnego biura zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. A to jeszcze nie wszystko – wdrożenie rozwiązań akustycznych można połączyć z odrobiną zabawy. Decydując się na przykład na montaż ścianki akustycznej, można zamocować do niej obręcz do koszykówki, tarczę do gry w rzutki oraz inne akcesoria – takie urozmaicenie na pewno spotka się z pozytywnym odbiorem ze strony członków Twojego zespołu!

Budka akustyczna – stwórz optymalne warunki do pracy

Budki akustyczne można spotkać nie tylko w biurach, ale także na lotniskach, dworcach czy w centrach handlowych. Akustyczne budki telefoniczne zapewniają odpowiednie warunki do przeprowadzania rozmów służbowych czy brania udziału w wideokonferencjach, jednocześnie niwelując ryzyko, że będziemy przeszkadzać innym pracownikom. Budka akustyczna do biura może pełnić również dodatkową funkcję – przestrzeni do relaksu i wyciszenia, szczególnie w biurach, w których strefa chillout nie została wyodrębniona.

Budki akustyczne są dostępne w kilku wariantach, stąd bardzo ważne jest, by już na początkowym etapie określić, jaki rodzaj budki będzie odpowiedni. Budka akustyczna z reguły kojarzy się z niewielkim, jednoosobowym modelem, jednak na rynku dostępne są też budki, z którymi stworzysz wydzieloną przestrzeń na kilkuosobowe spotkania. Wieloosobowe budki akustyczne pozwalają na swobodne rozmowy, przeprowadzenie konferencji, wideokonferencji czy prezentacji bez zmniejszania komfortu i rozpraszania innych pracowników. Budki akustyczne kilkuosobowe doskonale sprawdzą się także w otwartych przestrzeniach, w których nie zapewniono sal do spotkań, jednak kluczowe jest, by dokładnie wymierzyć pomieszczenie i miejsce dostępne na taką budkę.

Budki akustyczne do biur o doskonałych parametrach

Dobre budki akustyczne powinny przede wszystkim cechować się optymalną izolacją dźwięku, czyli redukować hałas z otoczenia i utrzymywać ciszę wewnątrz. Wybierając budkę akustyczną do biura, warto więc zweryfikować deklarowaną przez producenta redukcję hałasu lub skorzystać w tym zakresie ze wsparcia specjalistów BKCONCEPT.

Naszym klientom proponujemy wyłącznie budki akustyczne do biur o doskonałych parametrach, wykonane z wysokiej jakości materiałów akustycznych – trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz o odpowiednich właściwościach akustycznych. Wysokogatunkowe materiały, w tym tkaniny akustyczne, miękkie pianki lub inne materiały o dużej gęstości, zapewniają absorpcję dźwięku na odpowiednim poziomie oraz zapobiegają jego odbijaniu.

Ponadto oferowane przez nas budki akustyczne zapewniają odpowiednią wentylację, dopływ świeżego powietrza i oświetlenie, mające istotny wpływ na komfort podczas spotkań. Budki mogą mieć wiele dodatków i akcesoriów, w tym dostęp do sieci, gniazdka elektryczne czy monitory – w zależności od potrzeb Twojej firmy pomożemy w ich najlepszym doborze. Co więcej, budka akustyczna do biura może stać się niebanalnym elementem aranżacji przestrzeni. Są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, a dzięki dużej mobilności można łatwo zmieniać ich położenie.

Budki akustyczne to rozwiązanie o ogromnych walorach zarówno funkcjonalnych, jak i estetycznych. Powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania, a my zadbamy o to, by wybrana budka akustyczna spełniała potrzeby Twoje, pracowników oraz pasowała do stylistyki danego wnętrza.

Szukasz budki akustycznej do biura?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić