Barowe i biurowe stoły wysokie

Zarówno przestrzenie biurowe, jak i gastronomiczne zwykle kojarzą się z tradycyjnymi biurkami lub stołami, wyposażonymi w blaty umieszczonymi na standardowej wysokości. W każdym z tych typów wnętrz coraz częściej można jednak też spotkać stoły wysokie, które są nie mniej praktyczne niż ich klasyczne odpowiedniki. Zaprojektuj swoją przestrzeń ze specjalistami BKCONCEPT i wybierz duet funkcjonalności i znakomitego designu!

Wysokie stoły barowe i biurowe – świetny design i korzyści dla zdrowia

Stoły wysokie to ciekawa, a przez to coraz częściej wybierana dla tradycyjnych stolików. W ofercie BKCONCEPT znajdziesz zarówno wysokie stoły barowe, jak i biurowe meble do strefy chillout czy przeznaczone do kuchni dla pracowników. Wyposażenie przestrzeni socjalnej w wysokie stoły stanowi nie tylko urozmaicenie aranżacji, ale też niesie ze sobą określone korzyści. Stoły z wysokim blatem niejako wymuszają na pracownikach przyjęcie pozycji stojącej w trakcie przerwy, co pozytywnie wpływa na ich zdrowie i ergonomię pracy. Decydując się na kompleksowe projektowanie biura z BKCONCEPT zyskujesz pewność, że zaproponujemy Ci stylowe wysokie stoły do kuchni biurowej oraz pasujące do nich wygodne hokery, które stworzą aranżację pasującą do charakteru Twojej firmy.

Wysokie stoły do biur i barów dopasowane do potrzeb użytkowników

W BKCONCEPT wiemy, jak ważne jest dostosowanie elementów wyposażenia zarówno do stylu wnętrza, jak i potrzeb przyszłych użytkowników. Bez względu na to, czy chcesz znaleźć wysokie stoły barowe czy wysoki stół do hokerów biurowych, muszą one mieć odpowiednią wysokość, zapewniającą komfortowe użytkowanie. By korzystanie z mebli było wygodne, wysokość blatu i siedziska musi zostać prawidłowo dobrana. Zgodnie z ogólną zasadą, odległość pomiędzy siedziskiem hokera a blatem stołu powinna zawsze wynosić około 20-30 cm. Jeśli więc standardowy wysoki stół kuchenny czy barowy ma blat umiejscowiony na wysokości 110-120 cm, dopasowany do niego hoker powinien mieć siedzisko na wysokości około 80-90 cm.

Stoły wysokie, które podkreślą charakter Twojej przestrzeni

Niezależnie od tego, czy szukasz wysokich stołów do baru, pracowniczej strefy chillout czy biurowej kuchni, korzystając ze wsparcia BKCONCEPT wybierzesz modele idealnie wpisujące się w wystrój wnętrza. Dzięki współpracy z cenionymi i uznanymi producentami możemy zaproponować Ci meble utrzymane w najróżniejszych stylach i kolorystyce. W zależności od pożądanego efektu, możesz zdecydować się na stoły wysokie nowoczesne o prostym, minimalistycznym designie i stonowanych barwach. Dużą popularnością cieszą się też wysokie stoły drewniane lub z drewnianym blatem, które świetnie sprawdzają się w aranżacjach skandynawskich i industrialnych. A może chcesz nieco ożywić pomieszczenie? Sięgnij po stoły wysokie w żywych kolorach, które będą stanowić wyróżniający się na tle całości akcent.

Wysokie stoły to nowoczesna, ale mająca niejedno oblicze alternatywa dla tradycyjnych mebli. Wpisują się w aktualne trendy, wprowadzają stylową odmianę do aranżacji wnętrza, a przy tym są niezwykle funkcjonalne. Wybierz doświadczenie specjalistów BKCONCEPT, powierz w nasze ręce projektowanie biura lub przestrzeni barowej i zrealizuj z nami nawet najśmielszy projekt.

Szukasz stołów wysokich do swojego biura?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić