Stoliki kawowe

Stoliki kawowe nie muszą być jedynie elementem wyposażenia strefy wypoczynkowej w salonie. Szerokie zastosowanie znajdują także w przestrzeniach biurowych, pozwalając na stworzenie klimatycznej enklawy, idealnej do przyjmowania gości i klientów czy odpoczynku dla pracowników. Wybierz wysokiej jakości, stylowe stoliki kawowe ze specjalistami BKCONCEPT i zaaranżuj komfortowe wnętrze!

Stoliki kawowe do biura o wszechstronnym zastosowaniu

Stoliki kawowe można wykorzystać w aranżacji różnych przestrzeni w biurze. Rozpoczynając od gabinetu dyrektora czy prezesa, przez sale spotkań, kończąc na pomieszczeniach wspólnych, częściach recepcyjnych czy strefach chilloutu i odpoczynku dla pracowników. Niezależnie od miejsca ich zastosowania, stoliki kawowe w biurze pomogą Ci wykreować wnętrze sprzyjające zarówno rozmowom i negocjacjom, jak i odprężeniu, a nawet powstawaniu nowych pomysłów przy kubku aromatycznego napoju.

Biurowe stoliki kawowe, które dopełnią aranżację wnętrza

Większość z nas zazwyczaj ma pewną wizję na temat tego, jaki stolik kawowy będzie najlepiej pasował do wystroju naszego salonu. Jak to jednak wygląda w odniesieniu do biura? Okazuje się, że w tym przypadku nasze oczekiwania są rzadziej sprecyzowane. Wsparcie w doborze odpowiedniego modelu zapewnią Ci specjaliści BKCONCEPT, którzy wiedzą, jakie meble biurowe sprawdzą się w aranżacji tego typu przestrzeni. Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my przygotujemy skrojone na miarę rozwiązania, które staną się uzupełnieniem wystroju i podkreślą charakter pomieszczenia.

Stoliki kawowe biurowe od najlepszych producentów

W ofercie BKCONCEPT znajdziesz wysokiej jakości, stylowe stoliki kawowe, które wpiszą się w design Twojego biura. Wśród cieszących się popularnością modeli należy wymienić między innymi stoliki kawowe włoskie uznanych producentów Moroso, Miniforms, Pedrali czy Muuto, które dodadzą wnętrzu Twojego biura wyjątkowego charakteru. To wykonane ze starannie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych materiałów meble stworzone przez czołowych projektantów, którzy nierzadko są autorami wiodących trendów.

W szerokiej gamie naszych propozycji dostępne są stoliki kawowe o różnych kształtach – zarówno stoliki kawowe kwadratowe, jak i okrągłe. W zależności od aranżacji Twojego biura, możesz zdecydować się na stoliki kawowe nowoczesne czy bardziej klasyczne modele drewniane. Wśród oferowanych przez nas mebli nie brakuje ekskluzywnych, niezwykle eleganckich stolików kawowych, jak i designerskich modeli, wyróżniających się swą formą czy wzornictwem. Ciekawą opcją są na przykład kolorowe stoliki kawowe, które mogą stanowić kontrastujący, a zarazem przykuwający uwagę element wyposażenia.

Stoliki kawowe nie muszą być wyłącznie częścią strefy wypoczynkowej w domowym salonie. Dzięki fachowemu wsparciu i doradztwu specjalistów BKCONCEPT stworzysz z nimi także komfortowe i klimatyczne strefy spotkań biurowych – zarówno dla pracowników, jak i klientów czy kontrahentów. Postaw na nasze wieloletnie doświadczenie i odmień swoją biurową przestrzeń!

Szukasz stolików kawowych do swojego biura?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić