Strona główna » Przechowywanie

Meble biurowe do przechowywania

Biuro to nie tylko miejsce pracy, ale też przechowywanie dokumentów, zarówno bieżących, jak i archiwalnych, czy różnych akcesoriów. Wybór odpowiednich mebli biurowych do przechowywania pozwoli na lepszą organizację, a jednocześnie utrzymanie porządku i schludnego wyglądu przestrzeni. W BKCONCEPT pomożemy Ci zaplanować przechowywanie dokumentów – ale nie tylko – w biurze i dobrać niezbędne wyposażenie, dzięki któremu zawsze będziesz wiedzieć, gdzie czego szukać.

Meble do przechowywania dokumentów w biurze

Mimo że żyjemy w erze cyfryzacji, nieodłączną częścią funkcjonowania każdej firmy jest tworzenie i archiwizacja najróżniejszej dokumentacji. Wynika to przede wszystkim z przepisów prawa, które w wielu przypadkach wciąż nakładają na firmy obowiązek przechowywania dokumentów w tradycyjnej formie przez określony czas. Wielu przedsiębiorców ma jednak trudność ze znalezieniem odpowiedniej do tego celu przestrzeni, głównie ze względu na ograniczony metraż w pomieszczeniach biurowych.

W takiej sytuacji warto skorzystać ze wsparcia ekspertów z firmy BKCONCEPT, którzy doradzą, jak zaaranżować dostępną powierzchnię i ułatwić sobie przechowywanie dokumentów. Niezależnie od tego, czy są to dokumenty księgowe, regulaminy, umowy, dokumenty czy akta pracowników – pomożemy Ci wybrać szafy i regały biurowe, które pozwolą Ci je uporządkować i zapanować nad stosami segregatorów.

Dobierając meble biurowe do przechowywania, do wyboru masz pojedyncze elementy wyposażenia lub całe zestawy mebli, z którymi optymalnie zagospodarujesz dostępną przestrzeń. W zależności od liczby dokumentów czy obowiązkowego okresu przechowywania, odpowiednim rozwiązaniem może być zarówno pojemna szafa, jak i regały biurowe, które pomieszczą liczne segregatory i stworzą funkcjonalne biurowe archiwum. Nie musisz już więc przejmować się dokumentami piętrzącymi się na biurku czy półkach – właściwie zaaranżowane miejsce przechowywania zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz.

W BKCONCEPT wiemy też, jak ważne jest bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów. Jeśli dostęp do wybranych akt mają mieć tylko niektórzy pracownicy, na etapie projektowania przestrzeni doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie – lockery czy zamykane szafy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoje dokumenty są bezpieczne i przechowywane w odpowiedni sposób, w niektórych przypadkach także określony w przepisach.

Przechowywanie w ofercie BKCONCEPT:

Proste przechowywanie w pomieszczeniach biurowych

Trudności z przechowywaniem nie dotyczą jednak wyłącznie dokumentów. By utrzymać schludny wygląd biura, warto też zainwestować w meble do przechowywania akcesoriów, przyborów i osobistych przedmiotów pracowników. Do tego zadania idealnie nadają się kontenery o stosunkowo niewielkich rozmiarach, które bez problemu zmieszczą się pod blatem biurka. Doskonale sprawdzą się w zwłaszcza modele na kółkach, które w razie potrzeby można łatwo przestawić w wybrane miejsce.

W wielu biurach zaskakująco często spotykany jest także problem z przechowywaniem odzieży wierzchniej – czy to należącej do pracowników, czy gości. W takiej sytuacji niezawodne okazują się wieszaki, na których można powiesić kurtkę lub płaszcz bez obaw o pogniecenia ubrania.

Przechowywanie dokumentów w biurze w najlepszym stylu!

Bez względu na to, czy potrzebny jest Ci regał, który stanie w magazynie, czy szafka, która będzie widoczna zaraz po wejściu do gabinetu, w BKCONCEPT zapewnimy Ci kompleksowe doradztwo w zakresie doboru mebli do przechowywania dokumentów i akcesoriów. Zadbamy, by wybrane wyposażenie pozwalało Ci nie tylko przechowywać dokumenty, ale też wpisywało się w stylistykę biura i podkreślało charakter oraz wizerunek Twojej firmy. W proponowanych rozwiązaniach stawiamy na najlepsze materiały, świetny design oraz sprawdzonych producentów, dzięki czemu możemy zaoferować Ci solidność, funkcjonalność i trwałość na lata.

Szukasz mebli do przechowywania?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić