Strona główna » Meble konferencyjne » Krzesła konferencyjne

Krzesła konferencyjne

Choć to stół konferencyjny wydaje się być sercem każdej sali spotkań, nie mogłyby one odbywać się bez wyposażenia wnętrza w eleganckie, a przy tym komfortowe krzesła. Podobnie jak tradycyjne meble biurowe, krzesła konferencyjne muszą być przede wszystkim wygodne, choć nie bez znaczenia pozostają aspekty wizualne. Jeśli więc planujesz aranżację sali konferencyjnej, zaufaj doświadczeniu specjalistów BKCONCEPT, z którymi wybierzesz najlepsze krzesła spełniające wszelkie kryteria.

Wygodne i ergonomiczne krzesła do sal konferencyjnych

Zasady ergonomii należy mieć na uwadze nie tylko podczas projektowania biura w rozumieniu stanowisk pracy. Trzeba kierować się nimi także w trakcie urządzania sali konferencyjnej, w której odbywają się bieżące spotkania pracowników, szkolenia, rekrutacje, zebrania zarządu czy spotkania z klientami, kontrahentami zewnętrznymi i partnerami biznesowymi. Jako że potrafią one trwać nawet po kilka godzin, kwestia zapewnienia odpowiednich warunków uczestnikom staje się jednym z priorytetów.

Tak jak fotele biurowe, krzesła konferencyjne muszą być zatem przede wszystkim wygodne i ergonomiczne. W trosce o dobre samopoczucie osób biorących udział w spotkaniu, specjaliści BKCONCEPT wybiorą dla Ciebie i Twojej firmy krzesła konferencyjne z właściwie profilowanymi siedziskami i odpowiednio dobranymi oparciami. Elementy te mają ogromny wpływ na ergonomię siedzenia, dzięki czemu pracownicy i inni uczestnicy spotkania nie będą odczuwali tak dużego zmęczenia nawet po kilkugodzinnych naradach.

Krzesła konferencyjne – funkcjonalność i styl w jednym!

Przy doborze krzeseł do sali konferencyjnej oprócz ergonomii stawiamy również na funkcjonalność. W zależności od Twoich potrzeb możemy zaproponować Ci nie tylko meble biurowe o tradycyjnej konstrukcji, ale też fotele konferencyjne obrotowe czy krzesła konferencyjne na kółkach, które zapewniają większą mobilność uczestnikom spotkania. Dużym zainteresowaniem cieszą się również krzesła konferencyjne sztaplowane, czyli takie, które można układać jedno na drugim. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku sal o mniejszym metrażu lub często zmieniających swą funkcję, ponieważ pozwala na szybką i bezproblemową zmianę aranżacji lub układu wyposażenia.

Wspólną cechą krzeseł konferencyjnych oferowanych przez BKCONCEPT jest wykonanie z trwałych i solidnych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz wysokiej jakości tapicerek. W asortymencie uznanych producentów coraz częściej pojawiają się też krzesła konferencyjne z materiałów z recyklingu lub nadających się do ponownego przetworzenia. To doskonale wpisuje się trend eko, który zyskuje na popularności i znaczeniu wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej w społeczeństwie.

Nie zapominamy przy tym jednak o designie, który decyduje o otrzymanym efekcie estetycznym. Łączymy to, co ładne z tym, co praktyczne, dlatego w naszej ofercie znajdziesz krzesła do sali konferencyjnej utrzymane w różnych stylach – proste krzesła konferencyjne plastikowe wykonane z tworzywa, jak i bardziej wyszukane fotele kubełkowe pokryte tkaniną. Do wyboru są również krzesła konferencyjne z podłokietnikami, które zapewniają dodatkowy komfort, pozwalają podeprzeć i rozluźnić ramiona, gwarantując większą swobodę, a przy tym ułatwiają wstawanie. Kolejna opcja to fotele konferencyjne ze stolikami – doskonale sprawdzą się podczas spotkań szkoleniowych, na których trzeba robić notatki. Wśród naszych propozycji nie brakuje też krzeseł premium z obiciem skórzanym i chromowanymi wykończeniami, które pomogą Ci podkreślić prestiż i profesjonalny wizerunek firmy.

Wybierz krzesła konferencyjne i zaprojektuj biuro z BKCONCEPT!

Pomożemy zaprojektować i dobrać meble konferencyjne do każdego rodzaju wnętrza, by w efekcie stworzyć salę konferencyjną o charakterze, który będzie w pełni odpowiadał na Twoje potrzeby. Postaw na doświadczenie i wiedzę specjalistów BKCONCEPT i zaaranżuj przestrzeń sprzyjającą twórczej i efektywnej pracy dla siebie i swoich pracowników.

Szukasz krzeseł konferencyjnych?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić