Strona główna » Akcesoria biurowe » Zasłony i firany do biura

Zasłony i firany do biura

Zasłony i firany pasują wyłącznie do salonu lub sypialni? Nic bardziej mylnego! Tego typu tekstylia doskonale sprawdzają się także w przestrzeniach biurowych, stanowiąc zarówno funkcjonalny dodatek, jak i tworząc cieplejszą, bardziej przytulną atmosferę i urozmaicając wystrój. Postaw na doświadczenie specjalistów BKCONCEPT i dobierz idealne zasłony i firany do swojego biura!

Zasłony i firany w biurze – funkcjonalność i estetyka

Może się wydawać, że zasłony i firanki do biura nie są dobrym wyborem. Wręcz przeciwnie! Tego typu tekstylia biurowe są coraz częściej spotykane nie tylko w gabinetach prezesów czy właścicieli firm, ale też w pokojach pracowników i pomieszczeniach typu open space. W każdym z tych wnętrz firany i zasłony do biura mogą pełnić kilka funkcji.

Przede wszystkim są niezwykle estetycznym, stylowym dodatkiem, który pozwala podkreślić charakter przestrzeni. Równie istotne jest, że zasłony i firany do biura wprowadzają do przestrzeni nieco ciepła i przytulności. Co więcej, dzięki coraz większej dostępności tkanin o świetnych właściwościach akustycznych, firany i zasłony w biurze pomagają także poprawić akustykę. Zestawione z meblami akustycznymi, takimi jak budki czy panele dźwiękochłonne, będą skutecznie pochłaniać odgłosy, odczuwalnie poprawiając komfort przebywania w pomieszczeniu, a tym samym codziennej pracy.

Nowoczesne zasłony i firany do biura – w zgodzie z trendami

Za sprawą ogromnej różnorodności dostępnych tkanin i kolorów, w BKCONCEPT jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientami rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb. Współpracujemy z uznanymi producentami, rzetelnymi dostawcami i lokalnymi krawcami, którzy tworzą wyjątkowe tekstylia do biura, które doceniło już wielu właścicieli firm i ich pracowników. Wiemy, jak ważna jest atmosfera panująca w pracy, dlatego powierzając projektowanie biura w nasze ręce zyskujesz pewność, że wspólnie zrealizujemy spójną, harmonijną, a zarazem stylową wizję, wpisującą się w Twoje oczekiwania.

Wybierz zasłony i firany do biura razem z BKCONCEPT i postaw na najwyższą jakość, trwałość, odporność na uszkodzenia, które idą w parze z doskonałym designem i estetyką. Zadbaj o wystrój swojego biura i samopoczucie swoich pracowników, tworząc dla nich wymarzone miejsce do pracy, do którego będą przychodzić z przyjemnością.

Szukasz zasłon do swojego biura?

Skontaktuj się z nami i opowiedz co możemy dla Ciebie zrobić