Strona główna » Projekty biur

Projekty biur

Dobrze zaprojektowane biuro to takie, które wpisuje się w wizerunek firmy i oddaje jej charakter, a zarazem zapewnia komfortowe i bezpieczne warunki do pracy dla pracowników. Aranżacja biura jest jednak procesem czasochłonnym oraz wymaga określonych umiejętności, stąd właściciele firm często nie wiedzą, od czego zacząć i na jakie aspekty zwrócić uwagę. Wsparcie na każdym jego etapie zapewniają eksperci BKCONCEPT, którzy – wykorzystując wieloletnie doświadczenie – tworzą funkcjonalne, estetyczne i ergonomiczne projekty biur.

Projekty biura, które odpowiadają na Twoje oczekiwania

Aranżacje wnętrz biurowych mają niebagatelny wpływ na kreowanie wizerunku firmy. Wpływ na to, jak jest ona postrzegana, mają nie tylko lokalizacja czy ogólna estetyka budynku, ale także aranżacja i charakter przestrzeni – szczególnie jeśli stanowi ona zarówno miejsce pracy, jak i spotkań z klientami czy kontrahentami. Nowoczesne biuro to także komfort dla pracowników, którzy w biurze nierzadko spędzają większość dnia. Podczas urządzania wnętrz biurowych należy więc zadbać o ergonomię i funkcjonalność przestrzeni, by sprzyjała ona efektywnej pracy.

Specjaliści BKCONCEPT stworzą dla Ciebie projekt biura przy uwzględnieniu wyróżników i elementów charakterystycznych dla Twojej firmy. Kreujemy wnętrza, do których pracownicy przychodzą z przyjemnością, które wspierają ich kreatywność i produktywność, a przy tym budują i wzmacniają poczucie identyfikacji z organizacją. Umiejętnie łączymy ergonomię z funkcjonalnością i świetnym stylem, proponując rozwiązania na miarę Twoich potrzeb.

Jaki projekt biura możemy dla Ciebie stworzyć?

Projektowanie przestrzeni biurowych to nasza specjalizacja i pasja. Każdy projekt biura tworzymy w oparciu o wytyczne dostarczone od klientów, dla których przygotowujemy zarówno same wizualizacje, jak i kompleksowe koncepcje z wymiarami i listą produktów. Chcesz zaaranżować open space dla swoich pracowników? Urządzasz nową salę konferencyjną? A może stajesz przed wyzwaniem zaprojektowania całej przestrzeni? Powiedz nam, jakie są Twoje potrzeby, a przygotujemy dla Ciebie ofertę na projekt biura, które idealnie spełni Twoje oczekiwania.

Mamy doświadczenie w aranżacji biur, dlatego do procesu podchodzimy kompleksowo. Po rozmowie, na podstawie której przygotowujemy propozycję współpracy, przystępujemy do procesu koncepcyjnego. Szczegółowa analiza funkcjonalna pozwala nam na określenie potrzeb Twojej firmy, formach pracy, zapotrzebowania na miejsca spotkań oraz strefy wypoczynku. Na bazie pozyskanych informacji tworzymy spaceplan oraz koncepcyjny projekt biura z realistycznymi wizualizacjami wnętrz, które są punktem wyjścia dla rozpoczęcia procesu wykonawczego.

Zobacz nasze ostatnie realizacje:

Stylowe, funkcjonalne i ergonomiczne aranżacje wnętrz biurowych

Jako specjaliści w swojej branży mamy niezbędną wiedzę z różnych dziedzin, która pozwala nam zapewnić fachowe doradztwo podczas całego procesu projektowania biura. Zawsze działamy w porozumieniu z klientem i odpowiadamy na jego potrzeby, konsultujemy wszelkie konieczne zmiany oraz sugerujemy rozwiązania, by finalny projekt biura wpisał się w wymogi i możliwości wnętrza. Korzystając z posiadanego doświadczenia, przedstawiamy pomysły, zapewniamy wsparcie w ustaleniu listy potrzeb oraz podpowiadamy, co należy wziąć pod uwagę w projekcie, aby osiągnięty rezultat w pełni spełniał oczekiwania klientów.

Jesteśmy twórcami projektu Twojego biura, dlatego bierzemy czynny udział w procesie jego realizacji. Projektujemy przestrzenie o rozmaitym charakterze, zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru materiałów wykończeniowych, tapicerki czy wykończenia mebli. Współpracujemy ze sprawdzonymi i cenionymi producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepsze meble biurowe, meble konferencyjne czy meble do strefy chillout w biurze, cechujące się świetnym designem, trwałością oraz wysoką jakością wykonania.

Kompleksowa aranżacja biura z BKCONCEPT

Zdecyduj się na projektowanie biura z BKCONCEPT i wybierz profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem. Wykorzystamy potencjał wnętrza i zaprojektujemy dla Ciebie biuro, które spełni Twoje oczekiwania, wpisze się w oczekiwania Twoich pracowników i stanie się prawdziwą wizytówką Twojej firmy. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my nadamy kształt Twojej koncepcji i pomożemy Ci ją zrealizować.

Poszukujesz projektu biura?

Skontaktuj się z nami i opowiedz, co możemy dla Ciebie zrobić