Biuro dla działu marketingu

Tip-Topol

W firmie Tip-Topol odpowiadaliśmy za modernizację powierzchni biurowej dla jednego z działów. Odpowiednie wykonanie i połączenie materiałów było kluczowe, aby zrealizowac wizję architekta o przytulnym, domowym wnętrzu. Takie materiały jak dąb, alkantara, zasłony przy przeszkleniach pozwoliły zrealizować te wizje. Naturalne kolory i materiały pozwoliły stworzyć wnętrze bliskie naturze, w którym można odnaleźć spokój i uzyskać przestrzeń do generowania nowych pomysłów.

Cieszymy się, że w tym przypadku Inwestor przywiązywał dużą wagę do ergonomii stanowisk biurowych i zdecydował się na wykorzystanie m.in. biurek elektrycznych oraz ergonomicznych foteli biurowych, umożliwiających szereg ustawień minimalizujących dolegliwości spowodowane długotrwałą pracą przy biurku.
 
Dopełnieniem przestrzeni biurowych jest kuchnia, która znalazła się w centrum biura umożliwiając pracownikom częstszy kontakt i integrację. Połączenie nowoczesnej zabudowy z wygodną kanapą i ponadczasowymi fotelami FAN od firmy Profim tworzy przyjemną przestrzeń przyciągającą do biura i sprzyjającą budowaniu partnerskich relacji.

Podobne wpisy