bejot

Bejot to firma rodzinna, która z małego zakładu stolarskiego zamieniła się w jednego z czołowych producentów mebli biurowych i rozwiązań akustycznych w Polsce. Cały czas z pasją rozwija swoją ofertę i tworzy nowe kolekcje, trafiające w różnorodne i wymagające gusta, stanowiące kompleksową ofertę na wyposażenie biura. 

Bejot cechuje doświadczenie połączone z nowatorskim podejściem w zakresie designu, za kreację którego odpowiedzialny jest zespół polskich, jak i zagranicznych projektantów. W celu sprostania wysokim oczekiwaniom klientów specjaliści tej firmy wciąż dopracowują i ulepszają projekty. To setki godzin spędzone nad projektowaniem, konsultowaniem i testowaniem każdego elementu, a także bezkompromisowe podejście do wyboru surowców gwarantujących najlepsze parametry podczas eksploatacji. Zastosowane materiały wykończeniowe, tkaniny czy metalowe komponenty są trwałe, odporne na uszkodzenia, zapewniają długoletnie, bezawaryjne użytkowanie produktów

Ścisła współpraca z placówkami naukowymi w zakresie akustyki,  biophiling design i ergonomii stanowiska pracy pozwoliły na zdobycie unikalnego know-how dziedzinie akustyki i ergonomii biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, do oferty wprowadzono nowoczesne panelebudki akustyczne, które zapewniają pracownikom odpowiedni komfort, niezależnie od metrażu biura, liczby osób w nim przebywających czy natężenia hałasu.

Ponadto Bejot cały czas rozwija i tworzy nowe kolekcje siedzisk biurowych, które znajdą zastosowanie w każdym miejscu i trafią w rozmaite gusta. Wygodne krzesło biurowe, czy wygodny fotel biurowy to podstawa oferty tej firmy.

Podobne wpisy