mdd

Firma .mdd jest jednym z czołowych producentów mebli biurowych, docenianym za wysoką jakość i nowoczesny design. Prawie 30-letnie doświadczenie firmy gwarantuje staranność wykonania i wysoką jakość produktów, jak również sprawność procesu produkcyjnego i obsługi klienta. .mdd dokłada wszelkich starań, aby produkty były ergonomiczne, funkcjonalne i estetyczne, stawia również na kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów.

Firma współpracuje z projektantami z całej Europy, takimi jak Krystian Kowalski, Dirk Winkel, Gudmundur Ludvik, studia Form Us With Love czy Yonoh . Tworzą oni indywidualne kolekcje, które składają się w harmonijną całość. Oferta .mdd obejmuje tradycyjnie rozumiane meble biurowe, takie jak biurka, krzesła czy szafki, oraz meble wypoczynkowe i recepcyjne: lady, siedziska i sofy tapicerowane, stoły i stoliki.

Sprawdzą się we wnętrzach biurowych, domowych, hotelowych, gastronomicznych, medycznych i innych lokalach usługowych. Przeznaczone są zarówno do pracy, jak i do innych codziennych aktywności, inspirują, zwiększają produktywność i pomagają wypocząć. W ten sposób produkty .mdd poprawiają jakość codziennego życia i pracy użytkowników z całego świata.

Podobne wpisy