vescom

Firma Vescom zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją oklein ściennych, materiałów obiciowych i tkanin zasłonowych. Wysoka jakość, funkcjonalność i ciekawe wzornictwo – na tym właśnie polega oferta Vescom.

Siła firmy Vescom tkwi w atrakcyjnych, tworzących odpowiednią atmosferę produktach do dekoracji wnętrz, które w niezwykle finezyjny sposób łączą funkcjonalność i wygląd. Okleiny ścienne, materiały obiciowe i tkaniny zasłonowe są dostępne w bardzo zróżnicowanej gamie materiałów, struktur, faktur i kolorów. Każdy produkt spełnia również surowe wymogi jakości, jest trwały, łatwy do czyszczenia, ognioodporny, odporny na zarysowania i uderzenia, bezpieczny, ma trwałą barwę i jest odporny na działanie światła.

Vescom gwarantuje społecznie odpowiedzialny proces produkcji, w którym najważniejszą rolę odgrywa precyzja i rzemiosło. Dlatego kolekcje Vescom tworzone są przez wewnętrzny zespół projektowy, a następnie produkowane. W ten sposób firma uwzględnia nowe trendy i jest w stanie szybko reagować na wymagania rynku. Baza logistyczna i zakłady produkcyjne znajdują się w Holandii, Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Poza siedzibą główną w Deurne (Holandia) Vescom posiada szeroką sieć własnych punktów sprzedaży. W Europie, jak również na Bliskim Wschodzie, w Azji, w Ameryce Łacińskiej i w Stanach Zjednoczonych. Dzięki obecności na wielu rynkach zna aktualne światowe tendencje i jest w stanie ciągle podnosić poziom świadczonej obsługi i posiadanej wiedzy, by również lokalnie jak najlepiej służyć swoim klientom.

Firma Vescom (1971) należy do Grupy Vescom. Grupa ta stanowi połączenie działających na całym świecie przedsiębiorstw, specjalizujących się w opracowywaniu, produkcji i dystrybucji wysokojakościowych produktów wnętrzarskich.

Podobne wpisy