kastel

Dynamiczna firma o skonsolidowanych możliwościach produkcyjnych działająca w branży wyposażenia wnętrz. Jej produkcja obejmuje różne rodzaje siedzisk zarówno do biura i domu. Celebracja komfortu z designem. Taka jest misja firmy i filozofia każdego etapu produkcji firmy. Ciągła analiza potrzeb i trendów rynkowych przyczynia się do powstania produktów idealnie odpowiadających potrzebom zarówno społecznym, jak i ekonomicznym.

Linie produkcyjne Kastel, w wyniku głębokich i autentycznych badań ergonomicznych, oferują najlepszą funkcjonalność i wysoce prestiżowy wizerunek, nadany przez stale ewoluującą jakość. Sukces firmy Kastel to także konsekwencja profesjonalnego podejścia do jej pracowników i współpracowników. Umiejętność pracy w zespole, który podziela wspólne wartości i rozwija się na stale zmieniającym się rynku.

Kastel stawia na wysoką jakość nie tylko produktów, ale także usług i relacji. Działa przejrzyście i odpowiedzialnie dążąc do pełnej satysfakcji klienta. Posiada certyfikat ISO 9001, a jakość i bezpieczeństwo produktów są testowane zgodnie z normami europejskimi EN 1335 DL 81-2008 i EN 13761.

Podobne wpisy