kloeber

Firma Klöber GmbH z siedzibą w Owingen nad Jeziorem Bodeńskim jest producentem wysokiej jakości ergonomicznych siedzisk biurowych prowadzącym działalność międzynarodową. Portfolio obejmuje siedziska do standardowych stanowisk pracy, gabinetów zarządczych, sal konferencyjnych, lobby, biur typu open space oraz stref komunikacyjnych.

Od ponad 86 lat ta tradycyjna firma projektuje, rozwija i produkuje siedzenia biurowe, które przekonują jakością, wzornictwem i funkcjonalnością. Od pierwszego pomysłu do momentu produkcji wszystkie produkty Klöber są tworzone we własnym zakresie. Sukces firmy zawdzięczamy najnowocześniejszym technologiom, narzędziom i urządzeniom, nie wspominając o wieloletnim doświadczeniu zgromadzonym przez około 140 pracowników. Ci pracownicy, których pasją jest wygodne i zdrowe siedzenie, pracują nad rozwojem i innowacjami nowych produktów na terenie firmy – tak jak zrobiła to kiedyś Margarete Klöber, która swoim krzesłem „Polstergleich” w 1935 roku utorowała drogę dla dawnej „fabryki krzeseł zdrowotnych”.

Wysoka jakość „made in Germany” jest głównym powodem, dla którego krzesła Klöber są dziś wysoko cenione w ponad 25 krajach. Kolejnym czynnikiem decydującym o ich sukcesie jest status klasyki na rynku oraz liczne produkty, które zostały nagrodzone najwyższymi nagrodami za wzornictwo. Siedzenia Klöber to idealna równowaga między regionalnymi korzeniami a międzynarodowymi innowacjami.

Szukasz najlepszych wrażeń podczas siedzenia? Możemy ci to dać. Z siedzeniami, które są jednocześnie wysokiej jakości, ergonomiczne i przytulne. Naszą misją jest przełożenie sztuki siedzenia z teorii na praktykę, aby poprawić Twoje samopoczucie w miejscu pracy. Zainspirowani naszym domem, Jeziorem Bodeńskim, tworzymy siedzenia, które łączą zrównoważony rozwój, innowacyjność i estetykę. Jesteśmy gotowi na dzisiejsze i jutrzejsze miejsce pracy. Czy jesteś? Co jest potrzebne, aby zapewnić doskonałość produktu? Pasja i praca zespołowa. Wiedza inżyniera, wyczucie stylu projektanta i wysokie oczekiwania tapicera to parametry marki Kloeber do produkcji krzeseł, które zapewnią Ci najlepsze wrażenia podczas siedzenia.

Podobne wpisy