sedus

Z postawą, wizją, mentalnością czynu i odwagą, Albert Stoll I położył w 1871 roku podwaliny pod to, czym Sedus jest dzisiaj. 150 lat historii firmy – to 150 lat świetnych pomysłów, którym towarzyszą przełomowe innowacje, pełne doskonałych produktów i rozwiązań. To czas wynalazców i zmotywowanych zespołów, które zdobywały nowe horyzonty. Od produkcji pierwszego obrotowego krzesła biurowego w Europie po kompletne wyposażenie gabinetów. Unikalne połączenie tradycji, wartości i ergonomii, a także ścisła współpraca z pracownikami, partnerami i klientami, dokładnie odzwierciedla postawę, która sprawia, że Sedus jest tak wyjątkowy – i tak jest nieprzerwanie od 1871 roku.

W dobie ergonomii Sedus staje się wzorcowym producentem krzeseł biurowych


Każdy, kto pracuje w biurze, wie, że przy biurku spędza się dużo czasu w pozycji siedzącej. Jest to pozycja ciała, która wymaga niewielkiej ilości ruchu i nie jest zdrowa na dłuższą metę. Sedus jest świadomy tego problemu. Dlatego nasi projektanci, programiści i konstruktorzy postawili sobie za cel produkcję ergonomicznych krzeseł obrotowych, krzeseł konferencyjnych oraz mebli biurowych, które najlepiej wspierają nas w pracy i dbają o zdrowie naszych pracowników.
Jeśli chodzi o ergonomię, producent krzeseł biurowych Sedus zawsze był pionierem i nadal projektuje bardzo funkcjonalne, ergonomiczne krzesła biurowe i przemyślane meble. W przypadku czynności wymagających siedzenia ważne jest, aby ciało było optymalnie podparte. Oparcie pełni równie ważną rolę jak powierzchnia siedziska, podłokietniki i mechanizm fotela obrotowego. To aspekty, na które projektanci zwracają szczególną uwagę.

Kolory w biurze

Dzięki różnorodnym możliwościom kolory, tkaniny i powierzchnie tworzą całe przestrzenie robocze i mieszkalne. Używane z wyczuciem i w harmonii z otoczeniem, możliwe jest stworzenie bardzo wyjątkowych przestrzeni. Przestrzenie, w których ludzie czują się komfortowo i mogą efektywnie pracować. To nie tylko czerń i biel: kolory mają moc tworzenia pozytywnego nastroju i wpływania na otoczenie. Dobrze dobrane harmonie kolorystyczne i przyjemne zestawienia mogą zmienić biuro w miejsce dobrego samopoczucia.

Zmienia się sposób, w jaki pracujemy

Trendy i zmiany w świecie pracy przyszłości są bardzo zróżnicowane. Czynnik dobrego samopoczucia odgrywa szczególnie ważną rolę. Oprócz aspektów ergonomicznych i zrównoważonych obejmuje również atrakcyjność środowiska pracy. Sterylne i nudne wyposażenie to już przeszłość – z kolei przemyślane koncepcje promują różne style pracy i dobrą komunikację, a jednocześnie tworzą pozytywną atmosferę.

Podobne wpisy