vank

To firma, która tworzy meble zaprojektowane inteligentnie, z poszanowaniem naturalnego środowiska oraz wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii. 

Wysoka odpowiedzialność środowiskowa sprawia, że Vank prowadzi takie projekty, w których potrzeby obecnego pokolenia zaspokajane są bez zmniejszania szans przyszłych generacji na korzystanie z tych samych zasobów. W tworzeniu wykorzystuje własną wiedzę o ergonomii i ludzkich potrzebach, talent, pasję i rzemieślnicze umiejętności. W oparciu o najlepsze materiały i nowoczesne formy, przekuwa swoją pasję w dzieła, które mogą sprostać największym estetycznym wyzwaniom. 

Vank wierzy, że polska tożsamość wzornicza jest mocnym akcentem na światowym rynku. „Sztuka wszędzie” to idea przyświecająca polskiej awangardzie wzornictwa. Marka Vank realizuje ją produkując współczesne meble do biura, domu i przestrzeni publicznej. Odrzuca naśladownictwo, wsteczność i formy znane z przeszłości. Współpraca z wieloma europejskimi architektami, którzy w swoich projektach stawiają na wyraziste formy oraz wyrafinowane wzornictwo sprawia, że powstają wyjątkowe aranżacje jednocześnie przyczyniające się do neutralności klimatycznej.

Zdobyte przez Vank nagrody to wyznaczniki jakości i perfekcji w procesie projektowania, a także szansa na przykucie uwagi firm skupionych na zrównoważonym, oryginalnym designie, projektantów wnętrz i innych profesjonalistów.

Podobne wpisy