narbutas

NARBUTAS to litewska firma o globalnym zasięgu. Projektuje i tworzy meble do nowoczesnego miejsca pracy z myślą o potrzebach pracownika XXI wieku. Oferuje różnorodność rozwiązań i dynamiczne podejście do każdego klienta. Z dumą może nazwać się firmą produkującą nowoczesne, trwałe i funkcjonalne meble.
Wizja
Zrównoważona, dynamiczna firma zajmująca się rozwiązaniami przestrzeni pracy, wiodąca i pożądana we współczesnym świecie.
Misja
Z pasją tworzy inspirujące przestrzenie do pracy i stara się udostępniać je większej liczbie osób.

Tworząc każdy produkt ma na uwadze klienta. Jest świadoma światowych trendów i dokładnie bada rzeczywiste potrzeby współczesnych pracowników, aby ich produkty były przyjazne dla środowiska i użytkownika. Narbutas kładzie naciska na funkcjonalność, wysoką jakość i atrakcyjny projekt, a jednocześnie dba o to, aby klienci nie musieli płacić za to, czego nie potrzebują. Motto projektowe brzmi „Nic zbędnego”.

Projektanci

Meble NARBUTAS charakteryzują się stylowym włoskim designem, subtelnym skandynawskim minimalizmem czy naturalną litewską przytulnością. Zespół ds. rozwoju produktów i grupa ds. innowacji stale współpracują ze znanymi na całym świecie projektantami z Litwy, Włoch, Danii, Japonii itp. Długotrwała praca z międzynarodowymi partnerami przynosi wspaniałe rezultaty.
Produkty marki Narbutas zdobywają nie tylko świetne opinie klientów, ale także nagrody na największych konkursach mebli biurowych. W 2021 roku modułowy system siedzisk SOFT ROCK zdobył nagrodę German Design Award 2022. Krzesło wykonawcze NORTH CAPE zdobyło prestiżową nagrodę Red Dot Award: Product Design 2021. W 2019 roku fotel wypoczynkowy TWIST&SIT oraz stół konferencyjny NOVA Wood zostały uhonorowane nagrodą Red Dot Award: Product Design 2019. W 2018 r. system siedzisk CUMULUS zdobył nagrodę German Design Award 2022, aw 2016 r. – Litewską nagrodę Good Design. W 2016 roku system mebli wypoczynkowych ARCIPELAGO zdobył nagrodę i-NOVO AWARDS 2016. W 2012 roku system mebli AIR Executive zdobył nagrodę Litewskiego Dobrego Wzoru.

Wysokie standardy

Meble NARBUTAS są budowane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami jakości, co potwierdzają certyfikaty. Certyfikat produktu gwarantuje klientowi, że meble są bezpieczne, trwałe i ergonomiczne. Produkty są projektowane przez doświadczonych inżynierów z naszej grupy ds. innowacji. Oceniają wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii, a także wyniki badań produktów i materiałów oraz upewniają się, że produkty nie odbiegają od norm.

Podobne wpisy