pedrali

Pedrali to włoska firma, która produkuje nowoczesne krzesła, stoły, meble i lampy do użytku kontraktowego i mieszkalnego. Ich produkty są wynikiem starannych i dokładnych poszukiwań mających na celu stworzenie funkcjonalnych i wszechstronnych produktów wzornictwa przemysłowego wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych, drewna, a także tapicerki.

Pedrali to meble produkowane wyłącznie we Włoszech w procesie projektowania, który łączy w sobie tradycję i innowację, doskonałość inżynierską i kreatywną błyskotliwość. Filozofia „100% made in Italy” staje się rzeczywistością dzięki wewnętrznej produkcji w centrali Mornico al Serio (Bergamo), gdzie znajduje się zautomatyzowany magazyn zaprojektowany przez architekta Cino Zucchi, oraz w dziale drzewnym w Manzano (Udine).

Pedrali współpracuje z licznymi włoskimi i międzynarodowymi projektantami, którzy w pełni podzielają jej filozofię, wzbogacając ją swoim cennym wkładem i umożliwiając jej uzyskanie ważnych nagród, takich jak Adi Compasso d’oro 2011 za krzesło Frida.

Podobne wpisy